Březen 2012

Lyžáák

10. března 2012 v 12:55 | Kamíí
čauky čau :D Zítra jedu na lyžák :D tk se tu mějte jezky :D :D hooj :DD

Horoskopy

2. března 2012 v 12:47 | Kamíí

Beran

21. 3. až 20. 4.

Co vás čeká zítra

Venuše stále ještě prochází znamením Berana. Díky tomu máte nadprůměrné šance uspět u druhého pohlaví. Zejména ženy budou ještě přitažlivější a krásnější než jindy. Na nedostatek ctitelů si nebudou moci stěžovat, spíše je naopak budou muset odhánět.
Býk
21. 4. až 21. 5.

Co vás čeká zítra

Na partnera i na okolí působíte trochu naivním dojmem. Stále máte tendenci přehlížet u druhých nedostatky a vidět na nich jen to nejlepší. Svět ale bohužel není ideální, přílišná důvěra by se vám nemusela vyplatit. Dobře zvažujte, komu ji věnujete.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Co vás čeká zítra

Vaše vládnoucí planeta Merkur přechází do znamení Berana, které je s vámi spřízněné. Pocítíte to zejména v osobním životě. Budete dominantnější, což může mnohým partnerům imponovat. Může to být ale i na škodu, pokud podlehnete nutkání druhé ovládat.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Co vás čeká zítra

Luna se nachází ve vašem znamení, a tak se můžete cítit poněkud unavení. Možná budete potřebovat více odpočinku. Běžný pracovní provoz, ať už v zaměstnání či doma, vnímáte jako vyčerpávající. Přerušujte ho četnými pauzami nebo raději úplně vypněte.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Co vás čeká zítra

Planeta Merkur přešla do znamení Berana, které je s vámi spřízněné. Díky jeho vlivu se můžete lehčeji prosazovat v komunikační sféře. Doporučují se návštěvy úřadů či účast na nejrůznějších školeních, kde ohledně výřečnosti nebudete mít sobě rovného.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Co vás čeká zítra

Nyní jste pod vlivem Merkura v Beranu. Jedná se o konstelaci, která vám umožňuje konečně se lépe vyjadřovat. Slova, která jste se v minulosti báli říkat, vám nyní půjdou sama z úst. Váš veřejný projev bude opět přirozený. Získáte tím na sebedůvěře.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Co vás čeká zítra

Potřebujete se soustředit na váš vztah. Partner vám připadá neodolatelný a o to víc vás to k němu táhne. Je ale zaměřený na své starosti a to vás maličko uráží. Neberte si to tak, vaše osobní kouzlo rozhodně neuvadá. Zkuste partnera spíše podpořit.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Co vás čeká zítra

Štíři se nově nacházejí pod dlouhodobým vlivem planety Neptun, která na ně působí ze spřízněných Ryb. Přináší vám inovativní myšlení a schopnost vnímat okolní svět šestým smyslem. Využijete toho nejen v zaměstnání, ale i v mezilidských vztazích.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Co vás čeká zítra

O sobotě se cítíte trochu přepracovaní. Není divu! Vaše dosavadní pracovní výkony byly obdivuhodné a činorodost byla nepřekonatelná. Pokud musíte pracovat i dnes, neberte si velké sousto. Pokuste se spíše jen urovnat možné administrativní chybičky.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Co vás čeká zítra

Venuše ve znamení Berana vám příliš nepřeje v lásce. Možná toužíte po jiném typu vztahu. Nemá cenu se vztekat nebo hádat. Raději si s partnerem klidně přiznejte, že jste každý jiný, a nesnažte se navzájem se předělávat. Do vztahu patří i kompromisy.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Co vás čeká zítra

Vypadá to, že budete sváděni protějškem, který vás nevšedně přitahuje. Dlouho jste po něm pomrkávali a teď je to tu. Pokud jste nezadaní, nelze nic namítat. V opačném případě vezměte rozum do hrsti a zvažte, zda raději nezůstat u platonického vztahu.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Co vás čeká zítra

Je možné, že si budete chtít vyříkat s milencem budoucnost vašeho vztahu. Zatím nepochopil vaše jemné náznaky, že byste si chtěli udělat jasno. Dávali jste tomu čas, ale nejistota už se na váš vkus táhne příliš dlouho. Chcete slyšet jasné slovo.

Tina ft ego ♫

2. března 2012 v 12:37 | Kamíí
♫ Tina ft Ego


Reago ♫

2. března 2012 v 12:34 | Kamíí
♫ Reago-Kalhotky ♫


Pozastavení

1. března 2012 v 13:16 | Kamíí
:D čauky :D Pozastavuju na týden blog pááč se jede na lyžák takže :D Bye :D