Duben 2011

OMLUVA

29. dubna 2011 v 18:21 | Kamila |  Blog
Ahojky mooc se vám omlouvám ale můj blog je pomalý tak sem se rozhodla že tady chvíli nebudu omlouvám se všem hlasně těm co čekají na ceny ale pro mě je přednější škola budu se snažit cco nejrychleji ty ceny dokončit a mooc vám děkuji Ahoj Kamča

Vesele velikonoce

24. dubna 2011 v 18:52 | Kamila a Natala
Takže vám přejí všem hezké velikonoce!Hooodně ať vás holky zadek bolí s toho :D Mějste se hezky pp

Tabulka

23. dubna 2011 v 9:46 | Kamila a NatalaTakže vyhodnocení

23. dubna 2011 v 9:19 | Kamila a Natala
Ahooj takže konečně je ta soutěž za mnou tady jsou výsledky:
Kachnička:10 hlasů ZDE její blog
Dragell:9 hlasů ZDE její blog
Kačurka:4 hlasy ZDE její blog

Zde jejich soutěžní obrázky...

Kachnička soutěžila s tímto obrázkem:
Dragell soutěžila s tímto obrázkem:
Kačurka soutěžila s tímto obrázkem:Gratuluji všem a v nejbližší době tady bude vystavena tabulka za 1,2,3 místo kdo vyhrál a co za to dostane mějte se hezky Ahooj .. KamčaHudba

20. dubna 2011 v 15:28 | Kamila |  Hudba

Britney Spears - Till The World Ends
Desmond-Som na tebe závislýDj Mad Skill - Technotronic Flow (ft. Rytmus)
Rytmus-Všetko má svoj konecEminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
Rihanna - What's My Name? ft. DrakeZdroj www.youtube.comKonečně

20. dubna 2011 v 15:04 | Kamila a Natala
Ahojky jak pak se máte?Já se mám docela no celkem DOBŘE!Zítra si alespoň hezky pospím tak do 10:00-11:00 jupíííí....Dneska jsem měla fakt na mále.Představte si že jsme měli dneska poslední hodinu Angličtinu a blběčci se bavili jako kluci a učitelka to svedla na mě!Já jsem myslela že jí jednu praštím a potom zase kluci se bavili a zase to svedla na mě Prý: " Kamilo nebav se " ! No já jsem měla dost ta učitelka mi řekla Jsi po škole!No super jako ta učitelka je fakt pošuk!Ale naštěstí jsem po škole nebyla jsem jí utekla Můůůra jedna no vlastně neutekla než si totiž vzpoměla jsem byla venku sem pelašila naše učitelka z Ajiny měla smůůlu dobře jí tak nemá zapomínat..

Jinač ještě pokračuje na mojem blogu soutěž která už běží můžete hlasovat jestli chcete!ZDE.
V té soutěži o nejhezčí blog už asik sem zkončila protože ta holka zrušila blog...Dostala jsem se u ní do 3 kola a už bych byla ve 4 kole.Byla to soutěž o nejhezčí blog no to nevadí stejně ta soutěž byla na houby ale mohla bych jí požádat o malé odškodné no co potom se s ní na skype domluvím.

Mějte se hezky hezké velikonoce a zase někdy Ahooj Kamča

Víz toto téma

19. dubna 2011 v 17:09 | Kamila a Natala
Ahojky takže soutěž zkončí 22.4.2011 pospěšte si s hlasováním děkuji a zase někdy Ahoj

Promiňtě

17. dubna 2011 v 16:36 | Kamila a Natala
Ahojky jak pak se máte?Já se mám fajn dneska jsem byla na Kolotočích.Byli jsme na CETNRIFUZE,LAVICI a v AUTODROMU bylo to uplně super! :D Upa sem si to užila!bylo to super plksy hlasujte v moji soutěži tady na blogu! ZDE můžete kliknout a hlásnout pro nějaký odbrázek :D :D potom mi plsky hlásněte pro Kamču ZDE... Doufám že se vám tady líbí a promiňte moje SB nebudu tak často obíhat pp ... :D

Takže!

12. dubna 2011 v 17:12 | Kamila a Natala
Ahojky Jak pak se máte?Já se mám skvěléé...

Potřebuji hlásnout sem ZDE prosím hlásněte pro Kamča děkujíí
Moje soutěž můžete hlásnout ZDE
ZDE něco starýho od Noaha.

A to je zatím vše mějte se hezkýýý... PP

Super

10. dubna 2011 v 15:00 | Kamila a Natala
Ahoj jenom abyste věděli můžete pro mě hlasovat ZDE:Kujíí pro Kamču..je to už taková starší soutěž ale prosíím o hlasy potom se ještě přihlásím děkujíí (třeba i pak oplatíím)

Celek č.2.

8. dubna 2011 v 14:35 | Kamila a Natala
Ahojky takže už konečně můžete hlasovat!

ZDE JSOU SOUTĚŽÍCÍ:
Kachnička
ZDE její blog.Dragell
ZDE její blogLittle blue cat
ZDE její blog
Vypadla!

Kačurka
ZDE její blog.
Anketka už je založena můžete hlasovat ti kteří mi nedodali obrázky tak mají smůlu a co nejdřív jim dodám Diplomky!Prosím ti kteří vypadli tak se prosím přihlašte ještě jednou co chcete ne diplomek!

Noah Ellenwood

6. dubna 2011 v 17:27 | Kamila a Natala

Nepochopim!
Jako by už pátá řada SuperStar neměla letos problémů dost. Po potížích se sledovaností, nepovedeném castingu a neprofesionálním slzavém výlevu moderátorky Tiny (27), který schytal kritiku ze všech stran, je tu další zádrhel - redakce bulvárů bombardují fanynky Noaha Ellenwooda, které tvrdí, že jeho vyřazení nebylo košer!

Jako by už pátá řada SuperStar neměla letos problémů dost. Po potížích se sledovaností, nepovedeném castingu a neprofesionálním slzavém výlevu moderátorky Tiny (27), který schytal kritiku ze všech stran, je tu další zádrhel - redakce bulvárů bombardují fanynky Noaha Ellenwooda, které tvrdí, že jeho vyřazení nebylo košer!

"Většině fanoušků Noaha nešly v pondělí vůbec odeslat hlasy (popřípadě někomu třeba dva a pak už to nešlo) a to nejspíš stojí i za celým jeho vyřazením. Snažíme se to řešit, lidé od nás psali na Novu a Markízu e-maily, někdo se zkoušel i dovolat, ale bezvýsledně," stěžuje si fanklub zpěváka, který se podivuje i nad dalším jednáním televizí.

"Včera v 17.00 zničehonic na webových stránkách Markízy zveřejnili statut SMS hlasování. Proč tak pozdě? Vždyť to jen zavádí k dalším spekulacím?!" stěžuje si fanklub zpěváka, který má na Facebooku přes 37 tisíc fanoušků a v internetových hlasováních končí pokaždé hned druhý za Michalem Šepsem. Není však jediný, kdo si stěžuje.

Divačka Novy, která se redakci Super.cz představila jako Lizz, tvrdí, že měla obdobné potíže: "Poslala jsem Noahovi opakovaně hlas a nejenže mi nepřišla doručovací SMS, ale dokonce se mi ani neodečetl kredit, což mi přijde poněkud nestandardní. Vyhledala jsem si na Facebooku jeho fanouškovské stránky a nestačila se divit, kolika lidem se stalo to co mně."

Samotná Nova však zůstává neoblomná: "Hlasování proběhlo zcela v pořádku, podle informací od našeho dodavatele byly všechny došlé hlasy řádně započteny. Potvrzující zprávy chodí pouze od operátora O2," řekla nám tisková mluvčí Novy Michaela Fričová. Jak se tedy zdá, Noahův návrat, po kterém v tuto chvíli volají už dvě internetové petice, se neuskuteční. (prs)Já ho chci zpět! :((((


Zapište se SB moje

6. dubna 2011 v 15:44 | Kamila a Natala
Ahoj prosím zapište se SB moje děkuji ti co se nepříhlási do neděle 10.dubna vymázávám s SB pp